piątek
| 23 lutego 2018
 

Zoofilskie burdele dla Brytyjczyków. Szpiki i rajstopy... [WIDEO]

Robert Wyrostkiewicz: | 21 października 2017

W centrum Belgradu policja dokonała zabezpieczenia dowodów prowadzenia zoofilskiego domu publicznego. Za ok. 60 Euro wynajmowano tu psy i inne zwierzęta (w przebraniu <vide zdjęcie> lub bez) do spełaniania erotycznych dewiacji klientów (m.in. Brytyjczyków, którzy słyną z sex-turystyki).

Zoofilskie burdele nie są ewenementem europejskim. Co prawda, kilka lat temu zakazano takiej działalności w Niemczech (dopiero kilka lat temu!), ale dalej w kraju Angeli Merkel istnieje legalne stowarzyszenie walczące z zoofilofobią (reprezentuje je jego lider ze swoją partnerką, suką wilczura).

Dobrym przykładem na europejską "dojrzałość" jest też Dania. To kraj, gdzie w tym roku otwierany jest własnie zoofilski dom publiczny (legislacja Danii pozwala na seks ze zwierzętami "pod warunkiem, że zwierzę nie cierpi").

A podobno to Polska jest w Europie ciemnogrodem?

Robert Wyrostkiewicz

Robert Wyrostkiewicz
Author: Robert Wyrostkiewicz
O Autorze
Robert Wyrostkiewicz - Redaktor Naczelny wSensie.pl, wcześniej dziennikarz śledczy, informacyjny, reporter m.in. w "Warszawskiej Gazecie", Polskim Radiu Radio dla Ciebie, "Niedzieli", "Naszej Polsce", Fronda.pl czy Prawy.pl; Redaktor Naczelny serwisu Archeolog.pl i publicysta pism archeologiczno-historycznych ("Odkrywca", "Zakazana Historia" i inne). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i były wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Kandydat KSD do Rady Etyki Mediów, odrzucony przez REM z powodów politycznych,członek rady programowej Radia dla Ciebie; autor książki "Absurdy postępu" (zbiór artykułów z miesięcznika "Moja Rodzina"). Prezes Mazowieckiego Stowarzyszenia Historycznego "Exploratorzy.pl" (współodkrywca mogił Żołnierzy Wyklętych i uczestnik licznych ekshumacji identyfikacyjnych), założyciel Muzeum Wojny i Pokoju. Z wykształcenia politolog i pedagog, w tym roku zamierza skończyć archeologię. Z pasji... poszukiwacz skarbów. Odkrywca licznych stanowisk archeologicznych z okresu wpływów rzymskich i wędrówek ludów.
Ostatnie Artykuły tego autora

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij