niedziela
| 22 kwietnia 2018
 

Shaded zaatakowała korwinistów: Są głupi, to niemoralni idioci. Nie da się z nimi współpracować

Redakcja: | 25 października 2017

Prezes fundacji Estera Miriam Shaded, opublikowała na swoim Facebooku wpis, obrażający działaczy/zwolenników ugrupowania Janusza Korwina-Mikke.

Miriam Shaded znana jest głównie z ostrej krytyki Islamu. Jako prezes fundacji Estera pomaga ściągać do Polski chrześcijan, prześladowanych w krajach muzułmańskich. Pewnego rodzaju niespodzianką był fakt, że w ostatnich wyborach parlamentarnych postanowiła dostać się do Sejmu z list partii "Korwin" (obecnie Wolność). Tym bardziej zadziwia to, że zaatakowała teraz niedawnych sojuszników na swoim portalu społecznościowym.

"Oczywiście te słowa nie dotyczą wszystkich, ale dużej części... Mam nadzieje, że moze niektórzy myślący zreflektują... "Korwiniści mają to do siebie, że strasznie ujadają na siebie i są walki wewnętrzne. Ja głównie przez to, że czułam się atakowana w trakcie kampanii i potem zrezygnowałam. To nie są dla mnie ludzie, z którymi w ogóle chce współpracować, bo są po prostu głupi. Dla mnie są idiotami, którzy sami sobie psują wprowadzenie idei o które walczą w życie. Mają jakieś swoje postrzeganie rzeczywistości, zupełnie niemoralne i skoro tak chcą, to niech się bawią w swoim poletku" – powiedziała Miriam Shaded. Czekam na wysyp trolli, którzy będą interpretować moje słowa w taki sposób by odjąć przekazowi oraz hejt jaka to ja głupia jestem itd. Resztę pozdrawiam"

– napisała Shaded na Facebooku (pisownia oryginalna – red.).

Facebook.com/Pablo/Fot. Facebook Miriam Shaded


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij