poniedziałek
| 19 marca 2018

Stanowski: Wolę, żeby moją żonę złapał za tyłek uchodźca, niż rozgniótł o latarnię sąsiad

Redakcja: | 02 stycznia 2018
Stanowski

 

Na naszych drogach trwają wyścigi trzeźwych z pijanymi. Tymczasem ludzie dyskutują o tym, że ktoś w Kolonii w Sylwestra złapał kobietę za d*pę i tam to dzicz, nie to co u nas, pełna kulturka, zapraszamy – napisał w swoim felietonie dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski (cenz. red.).

"No to ja wam powiem, że jednak bym się zamienił – wziąłbym cały ten pakiet nicejsko-berlińsko-koloński, a oddał w zamian pijaną swołocz w samochodach. Bo jakoś tak mam, że wolałbym, żeby moją żonę złapał za tyłek uchodźca, niż rozgniótł o latarnię sąsiad"

– kontynuował dziennikarz.

– To jest naprawdę głupawe – ciągle gadamy o terrorystach w innych krajach, a nie zwracamy uwagi, że więcej osób regularnie ginie na polskich drogach. Wymyślamy, jak się przed terroryzmem obronić, a jednocześnie śmierć na drodze tak nam spowszedniała, że przestała robić wrażenie. Jak ktoś wsiadł pijany do auta, ale się nie rozbił – to w zasadzie nie ma problemu. A dla mnie pijany, który się nie rozbił, jest jak gość z bombą, któremu rozłączyły się kabelki przed detonacją"

– ocenił Stanowski.

weszlo.com/Pablo/Fot. Facebook Krzysztof Stanowski


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij