środa
| 21 marca 2018

Pawłowicz do Kijowskiego: Do roboty leniu śmierdzący! Nie wykorzystuj zagubionych kobiet!

Redakcja: | 04 marca 2018
Elżbieta Pawłowicz, Mateusz Kijowski

"Co zrobić, aby się nie narobić, ale zarobić" – tę niezbyt chlubną maksymę Mateusz Kijowski, zdaje się, opanował do perfekcji. Były lider KOD utworzył niedawno stowarzyszenie "Wolność Równość Demokracja", którego celem jest wyrażanie sprzeciwu wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jednym z zadań stowarzyszenia będzie kontynuacja sławetnego już pomysłu o nazwie "Stypendium Wolności", czyli... zbiórki pieniędzy dla Kijowskiego od jego sympatyków.

"Już zostało uruchomione https://zrzutka.pl/3yv8h2'); return false;">Stypendium Wolności. Elżbieta Pawłowicz realizuje złożoną kilka miesięcy temu obietnicę. Za chwilę ogłoszone zostaną regulaminy i zasady funkcjonowania Stypendium. Ale ponieważ Państwo znacie Elę dobrze i jej ufacie, już zaczęliście ten projekt wspierać finansowo. To najlepsze świadectwo, że był on potrzebny"

– czytamy na stronie "WRD".

Elżbieta Pawłowicz to siostra poseł PiS, Krystyny. Co ciekawe, parlamentarzystka nie zostawia na pomyśle "Stypendium" suchej nitki, dołączając do chóru oburzonych, którzy  zarzucają Kijowskiemu, iż zamiast żerować na sympatyzujących z nim obywatelach, winien się wziąć do "normalnej roboty".

Taki wpis opublikowała dziś Krystyna Pawłowicz na swym Twitterze. Kim jest Mateusz Kijowski? Obrońcą demokracji? Bohaterem? Cynikiem? Marionetką, wiszącą na pasku typów spod ciemnej gwiazdy? Na to pytanie niech  już Państwo odpowiedzą sobie sami.

twitter.com/naczatach.pl/Pablo/Fot.YouTube

 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij