niedziela
| 22 kwietnia 2018
 

Hitler był przeciwko aborcji, czyli alternatywna historia fatalnej opozycji

Dominik Cwikła: | 24 marca 2018
Manifestacja prolife

"Hitler, Mussolini, Franco – wszyscy byli przeciw aborcji" – czytamy w tytule na oko.press. Artykuł wcześniej pojawił się – a jakże – a stronie Obywateli RP. A ja się zastanawiam, czy Barbara Pomorska, która jest autorką tego tekstu, ma chociaż skończoną podstawówkę? Inaczej takiej perfidnej manipulacji po prostu nie można byłoby napisać.

W tekście przywoływane są pojedyncze, wyrwane z kontekstu fakty, jak np. walka z mordowaniem nienarodzonych dzieci wśród zdrowych Niemców czy też – właściwie niezwiązane z tematem, niemniej poruszone – walka z homoseksualizmem. Wszystko po to, by "udowodnić", że PiS wprowadza państwo totalitarne. Pomijam już fakt, że nie tylko moim zdaniem PiS jest realnie za aborcją, zaś projekt "Zatrzymaj aborcję", o który przecież się rozchodzi, jest projektem nie partii, a inicjatywą obywatelską.

Szkoda tylko, że autorka nie wspomina o fakcie, że wspominany zakaz aborcji w III Rzeszy dotyczył wyłącznie dzieci z rodzin zdrowych Niemców. Nie wspomina o wprowadzeniu aborcji i promowaniu jej przez tego samego Hitlera na ziemiach polskich w celu zniszczenia naszego narodu. Nie wspomina też o tym, że zanim na ziemiach okupowanych rozpoczęto eksterminację Polaków i Żydów, najpierw z przyczyn eugenicznych zlikwidowano wszystkie zakłady psychiatryczne (wraz z ich pacjentami) i to w niecały rok od inwazji na Polskę przez Niemcy.

Właśnie tej eugenicznej przesłance sprzeciwia się teraz polskie społeczeństwo. Margines feminazistowskiego lobby przy wykorzystywaniu naiwności osób starszych, który próbuje wypowiadać się (choć awantury na ulicach czy też przytaczanie starych, już dawno obalonych fałszywych danych ciężko nazwać "wypowiedzią") w imieniu społeczeństwa (szczególnie pokrzywdzone są kobiety, które co i raz muszą prostować, że feministki nie są ich głosem) nie jest w stanie tego najwyraźniej zrozumieć. Dlatego posuwał się do bezczelnych kłamstw o zakazie badań prenatalnych, gdy procedowano projekt "Stop aborcji". Dlatego teraz znowu kłamie na temat projektu "Zatrzymaj aborcję", który zmienia tylko to, że z powodu podejrzenia choroby (warto podkreślić "podejrzenie" - bo często potem okazuje się, że badanie podało błędny wynik. Poznaję coraz więcej osób, które wstępnie miały mieć jakąś niepełnosprawność) nie wolno zamordować dziecka. Wydawałoby się, że w cywilizowanym społeczeństwie to normalna sprawa. Jak widać, nie dla wszystkich.

A społeczeństwo polskie czeka na zakaz mordowania dzieci. I im szybciej on nadejdzie, tym lepiej.

 

Dominik Cwikła

Fot. Twitter Anna Kaczorowska


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij