23 kwietnia 2017
niedziela
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Wicemarszałek senatu Bogdan Borusewicz z PO, komentując protest posłów na sali plenarnej, zaznaczył, że współdziałanie opozycji jest ważne, by zakończyć kryzys parlamentarny. 

Zdaniem Borusewicza "PiS został jednak przeczołgany przez te dwadzieścia parę dni". Pytany, czy widać to po Jarosławie Kaczyńskim czy marszałku Kuchcińskim, odpowiedział: "po marszałku Kuchcińskim na pewno".

– Myślę także, że Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę, że przekroczył pewne granice

– skomentował Borusewicz, który wyraził również przekonanie, że ustawa budżetowa zostanie podpisana przez prezydenta najpóźniej w czwartek.

tvn24.pl/Akkal/Fot. YouTube/wSensie

 

Więcej z tej kategorii...

Misiło (N) dla wSensie: Mazowiecki wsparłby opozycję, stałby po jasnej stronie mocy

Negatywne oceny premiera Mazowieckiego wynikają z niezrozumienia procesów w polityce, które charakteryzuje posłów ruchu Kukiz'15. Nie wszyscy muszą się znać na polityce, nie wszyscy muszą ją rozumieć. Ważne jest to, że sukces Tadeusza Mazowieckiego i wolnej Polski jest niekwestionowany na świecie – podkreśla Piotr Misiło.

Rzymkowski: Macierewicz nie potrafi pokazać tego, co w MON się udało

Poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski uważa, że Ministerstwo Obrony Narodowej zbyt mało chwali się swoimi osiągnięciami, zamiast tego w mediach jest obraz Misiewicza i Berczyńskiego.

Szydło: Realizujemy nasz cel – z rozwoju gospodarczego mają korzystać wszyscy, a nie grupy interesów

To, że są w tej chwili dobre wskaźniki, również dane GUS z ostatnich dni, to jest dobra wiadomość, ale musimy cały czas intensywnie i konsekwentnie realizować to, co przygotowaliśmy – mówiła premier Beata Szydło w "Gościu Wiadomości" w TVP Info.

Inicjatywa Polska szykuje się do wyborów samorządowych. A na pokładzie znajome twarze: Nowacka, Joński, Szczuka

Mamy dość tkwienia w konserwatywnym klinczu, mamy dość Polski plemiennej – Polski PiS-u i Polski Platformy – mówiła na konwencji stowarzyszenia Inicjatywa Polska w Warszawie jego przewodnicząca Barbara Nowacka.

Schetyna: Tusk byłby najlepszym kandydatem na prezydenta

Warto, żeby Polacy znowu uwierzyli, że Polska warta jest i zasługuje na dobrego, szanowanego, skutecznego prezydenta i wierzę, że tak się stanie. Ale to oczywiście jego decyzja – mówił o Donaldzie Tusku Grzegorz Schetyna.

Zmarł Witold Pyrkosz. Aktor miał 90 lat

Nie żyje znany i lubiany aktor Witold Pyrkosz. Informacja o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym fanpejdżu serialu "M jak Miłość", w którym wcielał się w rolę Lucjana Mostowiaka.

Wacław Berczyński rezygnuje z kolejnej funkcji

Doktor Wacław Berczyński złożył rezygnację z kolejnej funkcji. Nie będzie już ani przewodniczącym, ani członkiem Rady Nadzorczej Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi.

Brudziński kpi: Tusk i Graś odzwyczaili się na brukselskich salonach od takich codziennych czynności jak robienie kanapek do pociągu

Prokuratura wzywa obywatela Tuska, a nie żadnego króla czy prezydenta Europy, ponieważ są wątpliwości co do jego wiedzy lub zgody na współpracę, niezwykle bulwersującą – mówił na antenie Polskiego Radia Joachim Brudziński.

Tusk: Urodziny bez haratania w gałę to nie byłyby urodziny

Po godzinach

Urodziny jak urodziny. Chyba za okrągłe, ale ważne, że dożyłem, bo to nie było przecież wcale takie pewne – żartobliwie skomentował fakt swoich 60. urodzin Donald Tusk.

Papież Franciszek: Obozy dla uchodźców są jak obozy koncentracyjne

Świat

Papież Franciszek odprawił w sobotę mszę w bazylice św. Bartłomieja na Wyspie Tyberyjskiej. W pewnym momencie zrezygnował z przygotowanego wcześniej tekstu i wygłosił improwizowane przemówienie ws. uchodźców.

Furgo (PO) o wyborach we Francji: Wygrana Le Pen byłaby największym nieszczęściem [WIDEO]

wSensie.tv

Ja mimo wszystko obstawiam Macrona – powiedział w rozmowie z wSensie.pl Grzegorz Furgo, mówiąc o zbliżających się wyborach prezydenckich we Francji.

Kaczyński w czapeczce "Make America Great Again". Popiera Trumpa?

Bez komentarza

Na twitterowym koncie Matthew Tyrmanda pojawiły się zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego oraz senator Anny Marii Anders w czapeczkach z hasłem kampanii Donalda Trumpa na stanowisko prezydenta USA.

Małecki (PiS): Siemoniak powinien wstydliwie milczeć i schować się do mysiej dziury [WIDEO]

wSensie.tv

Obaj naukowcy są osobami o dużych dokonaniach, o dużym autorytecie w świecie naukowym – mówił w rozmowie z wSensie.pl sekretarz stanu w KPRM Maciej Małecki, porównując postacie Wacława Berczyńskiego i Kazimierza Nowaczyka.

Serbia ostrzega: Połączenie Albanii z Kosowem oznacza wojnę

Świat

Serbskie władze ostrzegły, że może dojść do kolejnej wojny na Bałkanach, jeśli Albańczycy spróbują utworzyć wspólne państwo z Kosowem. 

Janusz Korwin-Mikke: 10 lat więzienia dla tych, którzy chcą zniszczyć Ubera, to właściwy wyrok [WIDEO]

wSensie.tv

Nie ma absolutnie żadnego powodu, żeby rząd w to ingerował – powiedział wSensie.pl Janusz Korwin-Mikke, odnosząc się do planów ministerstwa infrastruktury, które chciałoby aby kierowcy jeżdżący dla Ubera mieli m.in. obowiązek posiadania stosownych licencji na przewóz osób. 

Stefan Niesiołowski (UED): Terroryści popierają Le Pen. W ich interesie leży jej zwycięstwo [WIDEO]

wSensie.tv

Oni oczywiście zrobili ten zamach na korzyść pani Le Pen, ale nie oskarżam jej o to, że miała z tym związek – mówił w rozmowie z wSensie.pl Stefan Niesiołowski, analizując sytuację przedwyborczą we Francji.

Andruszkiewicz (Kukiz'15) o islamskich imigrantach: Oni są nie do zweryfikowania [WIDEO]

wSensie.tv

Zamach z Paryża pokazuje, że przyjmowanie islamskich imigrantów jest niebezpieczne i nie ma żadnego sensu – powiedział w rozmowie z wSensie.pl Adam Andruszkiewicz.

Paweł Deląg: "Platforma w pełni zasłużyła na porażkę"

Po godzinach

Ostatnio artyści coraz częściej zabierają głos w sprawach politycznych. Tym razem oberwało się Platformie Obywatelskiej, a atakującym był popularny aktor Paweł Deląg.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.