poniedziałek
| 19 marca 2018

Dorota R. ps. "Doda" w poważnych tarapatach

Redakcja: | 22 listopada 2017
Dorota R.

Dorota R. znana w Polsce pod pseudonimem "Doda" została zatrzymana przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Obecnie przebywa już na wolności po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tys. złotych.

Jeszcze rano Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy prokuratury poinformował, że piosenkarka usłyszy zarzuty dotyczące sprawy założonej przez jej byłego partnera, Emila H. Wokalistka miała odpowiadać z art. 191 kk jednak postanowiono go zmienić na art. 245 kk., którego treść brzmi: "Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu wywarcia wpływu na świadka, biegłego, tłumacza, oskarżyciela albo oskarżonego lub w związku z tym narusza jego nietykalność cielesną, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

Piosenkarka została zwolniona z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy złotych. Wobec Dody zastosowano środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania kraju. Dodatkowo ma dwa razy w ciągu tygodnia meldować się na komendzie. Otrzymała również zakaz zbliżania się do swojego byłego partnera.

Sprawa dotyczy nakłaniania Emila H. do określonych zachowań poprzez groźby. Sprawa jest prowadzona przeciwko Emilowi S. i Jackowi M. Piosenkarka wraz z Emilem S. miała wynająć gangsterów, którzy za sumę 300 tys. złotych mieli "uciszyć" byłego narzeczonego Dody.

 

telewizjarepublika.pl/Oli/Fot. Facebook Doda (edytowane)


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij