środa
| 21 marca 2018

Darmowy seks? Zapraszamy do ISIS

Redakcja: | 09 października 2017

Wychodzi na to, że młodzi bojownicy rekrutowani do ISIS chcą tam dołączyć ze względu na bezkarność. Mężczyźni chętnie zasilają szeregi Państwa Islamskiego, bo tam mogą do woli wykorzystywać seksualnie kobiety. Większość z nich ma na koncie przestępstwa na tle seksualnym lub przemoc.

Analizując życiorysy żołnierzy ISIS, którzy wywodzą się z Europy i Stanów Zjednoczonych potwierdziło się, że większość z nich było w przeszłości sprawcami przemocy domowej oraz seksualnej. Związek pomiędzy tymi czynami jest częsty. Istnieją przesłanki na to, że istnienie terroryzmu jest motywowane seksualnie. ISIS spłyca problem gwałtu. Jest on usprawiedliwiany i tłumaczony tym, że gwałcone kobiety są "pogankami", więc jako opozycja mogą być bezkarnie wykorzystywane jako niewolnice seksualne.

Członkowie ISIS uznają za normalne handlowanie niewolnicami seksualnymi. Dzięki temu Państwo Islamskie odnotowuje duże zyski. Sama organizacja uznała, że jest to prosty sposób na zarobek. Według dokumentów sprzedażowych, jedna niewolnica może kosztować 13,7 tys. dolarów. Zdarzają się też przypadki, że kobiety są sprzedawane za 6 dolarów.

newsbook.pl/SanSki/Fot. YouTube/Facebook Stop Islamizacji Polski (kolaż)


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij