poniedziałek
| 19 marca 2018

Ekofaszyści napadli na kobietę polującą konno. Wybatożyła ich [WIDEO]

Redakcja: | 22 listopada 2017
Ekofaszyzm posuwa się coraz dalej

 

Brytyjczycy się nie bawią z napastnikami! "Ekolodzy" wbiegli, by przeszkodzić ludziom w polowaniu. W efekcie jeden z nich dostał baty od kobiety. I to dosłownie!

Myśliwi z East Sussex & Romney Marsh Hunt Club musieli odeprzeć napastników z Brighton Hunt Saboteurs, którzy sami siebie nazywają obrońcami praw zwierząt. Ci drudzy blokowali jeźdźcom przejazd na koniach.

Jeden z ekofanatyków złapał za lejce konia, na którym jechała kobieta. Tego było już za wiele i postanowiła odgonić napastnika. Na nagraniu widać, jak broni się uderzając go szpicrutą.

Co ciekawe, "Daily Mail" informuje, że nagranie wrzucili właśnie "ekolodzy". Napastnik, który dostał po głowie poskarżył się nawet policji i opowiadał, że został uderzony co najmniej 17 razy w głowę.

"Sabotażyści" twierdzą, że przybyli na polowanie tylko po to, by upewnić się, że jest ono legalne. Internauci jednak poddają w wątpliwość to tłumaczenie. Stają też po stronie broniącej się kobiety, która uderzyła napastnika. Zauważają, że naruszono jej strefę intymną. Ponadto za skandal uchodzi fakt, że tzw. obrońcom praw zwierząt wydaje się, że wolno im robić na co tylko przyjdzie im ochota.

nczas.pl/cwik/Fot. YouTube


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij