poniedziałek
| 25 czerwca 2018

Szramka (K'15) dla wSensie: Brak zaproszenia dla Pawła Kukiza to brudna polityka Macierewicza [WIDEO]

Oliver Pochwat: sobota, 12 sierpień 2017

Antoni Macierewicz miał dobry początek. Wprowadził kilka dobrych zmian, natomiast teraz widzimy, że brakuje tych najważniejszych rzeczy jak choćby reforma systemu dowodzenia, czy awansowania w wojsku. Na to czeka masa żołnierzy – powiedział poseł Paweł Szramka z klubu Kukiz'15.

– Prezydent Duda był trochę lekceważony przez Antoniego Macierewicza od początku kadencji i widać, że bierze sprawy w swoje ręce

– ocenił Szramka i skomentował również brak zaproszenia Pawła Kukiza na oficjalne uroczystości związane ze Świętem Wojska Polskiego:

– Jest to brudna polityka w wykonaniu ministra. Antoni Macierewicz wykorzystuje ten resort (...) do swojej gry politycznej. Niezaproszenie lidera trzeciego co do wielkości klubu w parlamencie jest niepoważne (...).

Szramka odniósł się również do sprawy zadeklarowania przez szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego daty zakończenia miesięcznic smoleńskich.

– Mam nadzieję, że jest to szczera deklaracja, ponieważ widzimy, że te miesięcznice wzbudzają coraz większe emocje. W związku z tym coraz większe pieniądze są przeznaczane na zabezpieczenie tych miesięcznic. Oby faktycznie ta jego zapowiedź była prawdą

– skomentował poseł klubu Kukiz'15.

Reporter: Oli
Zdjęcia i montaż: Adam Soboń/wSensie
Fot. wSensie

Oliver Pochwat
Author: Oliver Pochwat
O Autorze
Dziennikarz. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zainteresowania: polityka, konflikty światowe, historia, relacje polsko-ukraińskie, rekonstrukcja historyczna.
Ostatnie Artykuły tego autora

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.